آموزش شنا در منزل

آیا شما هم از کسانی هستید که به ورزش شنا علاقه‌مند شده‌اند و قصد یادگیری آن را دارند؟ آیا می‌دانستید با آموزش شنا در منزل بهتر می‌توانید این ورزش جذاب را بیاموزید؟ در این مقاله قصد داریم شما را با این نوع آموزش آشنا کنیم تا بهتر بتوانید ورزش شنا و حرکات ظریف آن را بیاموزید. اما چگونه می‎‌توان در منزل شنا یاد گرفت؟

آموزش خصوصی شنا: 09122275231

آموزش شنا در منزل

برای اینکه بتوانید در منزل شنا کردن یاد بگیرید باید حتما مربی خصوصی داشته باشید. به همین دلیل نام این نوع آموزش را آموزش شنا در منزل گذاشته‌اند؛ چراکه با ثبت‌نام در این دوره آموزشی مربی شخصی برای یاد دادن شنا به منزل شما آمده و به صورت خصوصی شنا را به شما آموزش می‌دهد. اما این آموزش‌ها کدام است و مربی خصوصی شنا چه کاری در این آموزش انجام می‌دهد؟ تا پایان مقاله با ما باشید تا علاوه بر توضیح آموزش خصوصی شنا در منزل به شما یکی از حرفه‌ای‌ترین مربی‌ها در این زمینه را هم معرفی کنیم.

برای یادگیری شنا با آموزش خصوصی شنا در تهران مستر سوییمر با بهترین قیمت و بهترین مربی شنا ایران کلیک کنید.

فهرست مطالب آموزش شنا در منزل:

  • آموزش خصوصی شنا در منزل
  • مربی شنا در منزل
  • آموزش شنا استخر
  • آموزش خصوصی شنا در استخر
  • مربی شنا در استخر
  • حرف آخر

آموزش خصوصی شنا در منزل

امروزه اکثر آپارتمان‌های لوکس دارای یک استخر خصوصی هم هستند که ساکنین آپارتمان می‌توانند بصورت خصوصی از آن استفاده کنند. همچنین ویلاهای بزرگ یا خانه‌های قدیمی هم دارای استخر خصوصی در منزل هستند. افرادی که در این نوع ساختمان‌ها زندگی می‌کنند می‌توانند آموزش شنا در منزل خصوصی داشته باشند.

برای یادگیری و آموزش شنا کرال سینه با مستر سوییمر کلیک کنید.

یعنی با وجود استخر شخصی می‌توان در دوره‌های خصوصی تمرین شنا هم شرکت کرد و یک مربی شخصی شنا برای یادگیری این ورزش به خانه آورد. اما این نوع آموزش چه مزایا و تفاوت‌هایی با آموزش عمومی شنا دارد؟

آموزش خصوصی شنا در منزل
آموزش خصوصی شنا در منزل

قطعا اگر دانش‌آموز هستید یا بوده‌اید برای بعضی درس‌ها معلم خصوصی داشته‌اید. اما چرا برای آموزش آن درس یا درس‌ها از کلاس‌های عمومی استفاده نکرده‌اید؟ جواب واضح است. آموزش خصوصی بازدهی بالاتری دارد.

درمورد ورزش شنا نیز همین موضوع کاملا صادق است. یعنی با داشتن مربی خصوصی و آموزش شنا در منزل خیلی سریع‌تر و ساده‌تر شنا را می‌آموزید.

برای یادگیری و آموزش شنا کرال پشت با مستر سوییمر کلیک کنید.

ورزش شنا به‌خاطر داشتن تنوع سبک و ظریف بودن حرکاتش نیاز به تمرکز و انرژی بیشتری نسبت به سایر ورزش‌ها برای آموزش دارد. به همین دلیل اگر مربی‌ای داشته باشید که تنها شاگردش شما باشید، قطعا تمرکز بیشتری روی شما بوده و شما نیز با سرعت و بازدهی بالاتری این ورزش و حرکات ظریف آن را خواهید آموخت. پس بهترین نوع آموزش شنا، آموزش در منزل است.

برای یادگیری و آموزش شنا قورباغه با مستر سوییمر کلیک کنید.

مربی شنا در منزل

مربی شنا در منزل می‌تواند تمام سبک‌های شنای انفرادی را به شما بیاموزد. بد نیست اگر بدانید که ورزش شنا دارای ۴ سبک کلی است: شنای قورباغه که ساده‌ترین نوع شنا محسوب می‌شود، شنای کرال سینه و کرال پشت که دارای حرکاتی حرفه‌ای‎تر بوده و شنای پروانه که سطحی بسیار بالا دارد.

مربی شنا در منزل
مربی شنا در منزل

یادگیری هرکدام این سبک‌ها بصورت عادی نیازمند سال‌ها تلاش و ممارست است.

درحالیکه با آموزش شنا در منزل به خاطر بالاتر بودن تمرکز و بازدهی بیشتر این نوع آموزش، شما می‌توانید در زمانی بسیار کمتر هر ۴ سبک شنا را زیر نظر مربی حرفه‌ای خود بیاموزید. اما نکته اینجاست که مربی شما نیز باید حرفه‌ای باشد. در پایان مقاله یک پیشنهاد بسیار عالی در زمینه مربی شنا در منزل برای شما داریم. فعلا صبر کنید.

آموزش شنا استخر

اگر آپارتمان یا منزل شخصی شما دارای استخر خصوصی نیست اما همچنان دوست دارید که مربی خصوصی درست مانند آموزش شنا در منزل داشته باشید اصلا نگران نباشید. چرا که می‎توانید مربی خصوصی داشته باشید اما در عوض در استخر دوره آموزش خصوصی وی را بگذرانید.

آموزش شنا استخر
آموزش شنا استخر

یعنی با مربی خود هماهنگ کرده و باهم در استخر عمومی تمرین کنید. هرچند در این حالت در یک استخر عمومی هستید اما باز هم مربی شنای شما خصوصی است و تنها به شما آموزش می‎‌دهد. پس باز هم از مزایای آموزش خصوصی بهره گرفته و تمرکز بالایی روی شما خواهد بود و در زمان کوتاهی دوره آموزش شما تکمیل می‌شود. 

آموزش خصوصی شنا در استخر

برای اینکه آموزش خصوصی شنا در استخر خوب پیش رود لازم است لوازم یادگیری شنا را تهیه کنید. همه ما می‌دانیم که تهیه لوازمی مثل بینی بند، عینک شنا، مایو و کلاه شنا برای یادگیری شنا ضروری هستند. اما علاوه بر این وسایل، یک سری لوازم کمکی هم وجود دارند که به آموزش شما کمک می‌کند

آموزش خصوصی شنا در استخر
آموزش خصوصی شنا در استخر

از جمله تیوپ شنا و تخته شنا که برای یادگیری روی آب ایستادن و انجام حرکات دست‌وپا بکار می‎‌رود. در دوره آموزش خصوصی شنا در استخر شما با استفاده از این وسایل و البته تجربه بالای مربی خواهید توانست شنای کرال سینه و پشت، شنای قورباغه و شنای پروانه را به‌خوبی بیاموزید و راه چندساله را در چند ماه طی کنید. 

برای یادگیری و آموزش شنا پروانه با مستر سوییمر کلیک کنید

مربی شنا در استخر

مربی شنا در استخر علاوه بر یاد دادن مهارت‌های شنا و انجام تمرینات کمکی برای یادگیری همه سبک‌های شنا، چیزهای دیگری هم به شما خواهد آموخت. دو تا از مهم‌ترین این آموزش‌ها عبارتست‌از حرکات بدنسازی کمکی و تغذیه مناسب برای شنا.

مربی شنا در استخر
مربی شنا در استخر

در حرکات بدنسازی کمکی شما خواهید آموخت که چگونه با انجام یک سری حرکات با دمبل‌ها و دیگر وسایل ورزش بدنسازی، بدن خود را برای انجام بهتر حرکات دست‌وپای شنا تمرین دهید. از طرفی وجود تغذیه مناسب به بدن شما کمک خواهد کرد که هنگام ورزش شنا ماهیچه‌هایتان افت نکند یا بیش از حد ضعیف و لاغر نشوید.

چراکه حرکات این ورزش به شدت انرژی‌بر بوده و باید حتما یک برنامه غذایی مناسب سرشار از کربوهیدرات، قند و پروتئین در کنار آن وجود داشته باشد.

حرف آخر آموزش شنا در منزل

در این مقاله سعی کردیم آموزش شنا در منزل را بطور کامل به شما توضیح دهیم. اما برای اینکه بتوان به بهترین شکل این آموزش را گذراند لازم است که در کلاس‌های خصوصی یک مربی با تجربه شرکت کرد.

گفتیم که در پایان مقاله یکی از بهترین مربی‌های شنا و دوره‌های خصوصی را به شما معرفی می‌کنیم. این دوره مناسب، دوره آموزش خصوصی شنا حامد پورفیض  است که شما با ثبت‌نام درآن خواهید توانست به بهترین شکل شنا را بطور خصوصی یاد بگیرید. 

سوالات متداول آموزش شنا در منزل

  • آیا می‌توان آموزش شنا در منزل داشت؟

بله. شما با ثبت‌نام در دوره‌های آموزش شنای خصوصی می‌توانید در منزل خود شنا را یاد بگیرید.

  • چه سبک‌های شنایی در دوره خصوصی شنا آموزش داده می‌شود؟

سبک‌های اصلی شنا یعنی سبک قورباغه، شنای کرال سینه، کرال پشت و شنای پروانه در دوره خصوصی شنا آموزش داده می‎‌شود.

  • داشتن مربی خصوصی چه مزایایی دارد؟

مربی خصوصی داشتن باعث می‌شود که شما در زمان کوتاه‌تری و به شکل بهتری تمام فنون ورزش شنا را بیاموزید.

  • آیا در دوره خصوصی آموزش شنا، بجز تمرینات اصلی تمرینات و برنامه دیگری هم وجود دارد؟

بله. دوره‌های بدنسازی مکمل و برنامه غذایی مناسب در کنار تمرینات اصلی به شما آموزش داده می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای آموزش خصوصی شنا با مستر سوییمر تماس بگیرید تلفن : 09122275231

سایت‌های دیگر ما

628 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست