مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد

آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد؟ شاید در اولین مواجهه با این سوال از خود بپرسید که اصلا چرا باید به این موضوع فکر کرد؟ 

آموزش خصوصی شنا: 09122275231

مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد

اینکه درآمد یک مربی شنا در کشور کانادا چقدر است را می‌توان موضوع بسیار جالبی دانست. چرا که قرار است در مورد یک موضوع جذاب برای همه شناگران توضیح دهیم. اینکه می‌توان با حرفه‌ای شدن در شنا و مربی‌گری شنا به کشور کانادا مهاجرت کرد و درآمد مناسبی هم داشت. در ادامه تلاش می‌کنیم به طور کامل این موضوع را برای شما توضیح دهیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای یادگیری شنا با آموزش خصوصی شنا در تهران مستر سوییمر با بهترین قیمت و بهترین مربی شنا ایران کلیک کنید.

فهرست مطالب مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد:

 • مربی شنا چه جایگاه شغلی دارد
 • علت مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا
 • مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا
 • تکمیل مراحل مربی گری شنا
 • درآمد مربی شنا در کانادا
 • سوالات متداول

مربی شنا چه جایگاه شغلی دارد

یک مربی شخصی است که به خاطر مهارت در شنا، توانایی آموزش و البته گذراندن دوره‌های حرفه‌ای مربی‌گری دارای جایگاه شغلی مناسب و حرفه‌ای است. این جایگاه شغلی چه در ایران چه در خارج از کشور دارای مزایا و موقعیت‌های ویژه‌ای است که باعث شده عده زیادی از شناگران آن را به عنوان آینده حرفه‌ای خود انتخاب کنند.

مربی شنا چه جایگاه شغلی دارد
مربی شنا چه جایگاه شغلی دارد

جدای از اینکه یک مربی شنا در ایران هم دارای موقعیت شغلی مناسب با درآمد بالا است، اما یکی از گزینه‌های مناسب برای مهاجرت به کانادا هم محسوب می‌شود. چرا که درآمد یک مربی شنا در کانادا بسیار مناسب بوده و جزو میانگین به بالا به حساب می‌آید. 

برای یادگیری و آموزش شنا کرال سینه با مستر سوییمر کلیک کنید.

به همین خاطر است که این مقاله را برای پاسخ به سوال مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد اختصاص داده‌ایم. در ادامه مواردی که یک مربی برای مهاجرت به کانادا باید فراهم کند را توضیح می‌دهیم، سپس به سراغ تخمین این درآمد می‌رویم. سوالی که شاید ذهن بسیاری از شناگران حرفه‌ای را که دوست دارند وارد کار مربیگری شنا شوند به خود مشغول کرده است.

علت مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا

کانادا از کشورهای پیشرو در امر مهاجرت ورزشی است. یعنی این کشور یک برنامه جدا به نام اکسپرس انتری برای مهاجرت ورزشکاران حرفه‌ای و مربیان درجه یک است. در واقع برای مربیان شنا در رده‌های شغلی مهاجرپذیر در کانادا کد ۵۲۵۲ تعریف شده است که از قضا جزو مشاغل هدف این کشور هم محسوب می‌شود.

علت مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا
علت مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا

یعنی اگر مربی شنا هستید ساده‌تر از بسیاری از مشاغل دیگر می‌توانید به این کشور مهاجرت کنید. همین موضوع باعث شده که شما به عنوان یک مربی شنا در کانادا درآمد مناسب و قابل قبولی داشته باشید.

برای یادگیری و آموزش شنا کرال پشت با مستر سوییمر کلیک کنید.

 همچنین بعد از اینکه توانستید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید، می‌توانید برای اعضای خانواده خود (درجه ۱) ویزا گرفته و آنها را هم به کانادا ببرید. با توجه به این موضوع منطقی است اگر بگوییم مربی شنا در کانادا درآمد بالایی خواهد داشت. اما برای مهاجرت به این کشور چه مراحلی باید پشت سر گذاشت؟ در ادامه این مراحل را توضیح می‌دهیم سپس به سراغ تعیین این درآمد می‌رویم.

مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا

برای مهاجرت به کانادا و پاسخ به اینکه مربی شنا در کانادا شدن چگونه ممکن است لازم است که بر اساس ویژگی‌ها و شرایطی که دارید حداقل امتیازی کسب کنید. این رده‌بندی بر اساس امتیازدهی برای این انجام می‌شود که استاندارد مهاجرت به شهرهای مختلف کانادا حفظ شود.

مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا
مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا

به همین دلیل هر چه امتیاز بیشتری کسب کنید، راحت‌تر کارهای مهاجرت شما انجام می‌شود. از ملاک‌های تعیین امتیاز که تعدادی از آنها با تجربه و کسب مهارت به دست می‌آید و تعدادی دیگر به شرایط کنونی شما بستگی دارد می‌توان به : سن، میزان تحصیلات، دانش زبانی (انگلیسی یا فرانسوی)، تجربه کاری و البته مدرک معتبر مربی‌گری شنا.

برای یادگیری و آموزش شنا قورباغه با مستر سوییمر کلیک کنید.

تکمیل مراحل مربی گری شنا

برای تکمیل مدارک مربی‌گری حرفه‌ای لازم است که یک سری دوره تکمیلی را بگذرانید. این مراحل باید حتما تحت نظر یک مربی حرفه‌ای انجام شود. پیشنهاد ما به شما این است که این دوره‌ها را با ثبت‌نام در دوره آموزش خصوصی شنا حامد پورفیض به نحو احسنت بگذرانید.

تکمیل مراحل مربی گری شنا
تکمیل مراحل مربی گری شنا

اما این دوره‌ها عبارتند از:

 • تکمیل برنامه گواهینامه بین المللی مربی گری شنا که شامل سطح ۳ و ۴ است.
 • اگر نیاز شد مدارک تحصیلات بدنی
 • تجربه و دانش فنی ورزشی در مورد شنا

درآمد مربی شنا در کانادا

و اما بعد از بررسی‌های لازم در مورد اینکه چطور می‌توان به عنوان مربی شنا به کانادا مهاجرت کرد و مدارک لازم برای انجام این کار، نوبت به پاسخ به این سوال که مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد می‌رسد. با توجه به رده شغلی که برای مربی شنا در کشور کانادا تعریف شده است می‌توان در چند دسته این درآمد را تعیین کرد.

درآمد مربی شنا در کانادا
درآمد مربی شنا در کانادا

اگر شما به عنوان دستیار مربی مشغول به فعالیت شوید، که البته در ابتدا برای اینکه تجربه کاری به دست آورید با همین عنوان وارد کار مربی‌گری شنا می‌شود، آنگاه درآمد شما چیزی حدود ۹۶۰۰۰ دلار در سال خواهد بود. اما بعد از اینکه توانستید تجربه کافی کسب کنید و به عنوان یک مربی شنای مستقل در شهرهای کانادا مشغول فعالیت شوید، درآمد شما به چیزی حدود ۱۰۲۰۰۰ دلار در سال خواهد رسید.

برای یادگیری و آموزش شنا پروانه با مستر سوییمر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد

 • آیا می‌توان به عنوان مربی شنا به کشور کانادا مهاجرت کرد؟

بله. کشور کانادا یک قسمت ویژه برای مهاجرت ورزشکاران و مربیان حرفه‌ای به خصوص مربیان شنا در برنامه ویژه مهاجرت شغلی در نظر گرفته است.

 • مربی‌گری شنا از نظر درآمد در چه جایگاهی در دنیا قرار دارد؟

بطور کلی مربی‌گری شنا در دنیا از نظر جایگاه شغلی و درآمد در رتبه خوبی قرار دارد. 

 • مراحل مهاجرت به کانادا به عنوان مربی شنا کدام است؟

شما برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک مربی شنا لازم است که مدارک مرتبط با گواهینامه شناگری بین‌المللی را تهیه کرده و سپس یک دوره مورد تایید تجربه کاری در این زمینه فراهم کنید.

 • مربی شنا در کانادا چقدر درآمد دارد؟

با توجه به جدول دستمزد و حقوقی که در کانادا ارائه شده است، یک مربی شنای حرفه‌ای در کشور کانادا سالانه ۱۰۲۰۰۰ دلار درآمد دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای آموزش خصوصی شنا با مستر سوییمر تماس بگیرید تلفن : 09122275231

سایت‌های دیگر ما

531 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست