بهترین مربی شنا آقا | حامد پورفیض

آیا می‌خواهید در کلاس‌های آموزش شنا شرکت کنید؟ یا به دنبال ثبت‌نام فرزند خود در کلاس‌های شنا هستید؟ بدون شک شما به دنبال بهترین مربی شنا برای رسیدن به نتایج بهتر هستید. تحقیقات آنلاین می‌تواند به شما در یافتن یک مربی خصوصی شنا در منطقه شما کمک کند. اما بااین‌حال، ویژگی‌هایی وجود دارد که یک مربی خوب شنا باید داشته باشد.

آموزش خصوصی شنا: 09122275231

بهترین مربی شنا آقا

یادگیری شنا برای کودکان و بزرگسالان، بسیار مفید است. یادگیری شنا علاوه بر اینکه باعث افزایش سلامت جسمانی می‌شود، در سلامت روح و کاهش استرس نیز موثر است. نکته قابل‌توجه این است که برای رسیدن به نتایج منحصربه‌فرد ورزش شنا، باید زیر نظر یک مربی شنا باتجربه و رسمی، آموزش ببینید. در این مقاله به معرفی ویژگی‌های بهترین مربی شنا آقا خواهیم پرداخت.

برای یادگیری شنا با آموزش خصوصی شنا مستر سوییمر با بهترین قیمت و بهترین مربی شنا ایران کلیک کنید.

فهرست مطالب بهترین مربی شنا آقا: 

 • مربی رسمی شنا
 • مربی شنا خصوصی
 • مربی درجه یک شنا
 • مربی شنا حرفه ای
 • حامد پورفیض مربی شنا با تجربه ۱۶ساله
 • سخن پایانی
 • سوالات متداول

 مربی رسمی شنا

برای انتخاب بهترین مربی شنا آقا، نکته‌ای که در وهله اول باید به آن توجه نمایید این است که فرد موردنظرتان باید مدرک رسمی مربیگری از فدراسیون شنا داشته باشد.

یک مربی خوب باید دوره‌های مربوط به مربیگری را گذرانده باشد و مدرکی مبنی بر تایید صلاحیت مربیگری را داشته باشد. همچنین یک مربی خوب شنا باید دارای مدرک کمک‌های اولیه باشد تا در مواقع اضطراری بتواند اقدامات لازم را انجام دهد.

برای یادگیری و آموزش شنا پروانه با مستر سوییمر کلیک کنید.

مربی شنا خصوصی

برخی افراد علاقه‌مند به یادگیری شنا به‌صورت خصوصی هستند و به همین خاطر نیز به دنبال بهترین مربی خصوصی هستند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مربی خوب این است که بتوانید به او اعتماد نمایید در کنار او احساس امنیت کنید. یک مربی قابل‌اعتماد، فردی است که دوره‌های رسمی برای مربیگری را گذرانده باشد و تجربه کافی برای این کار را داشته باشد.

برای یادگیری و آموزش شنا کرال سینه با مستر سوییمر کلیک کنید.

مربی درجه یک شنا

برای انتخاب بهترین مربی شنا آقا باید فاکتورهای مهمی را مدنظر داشته باشید.

در این بخش به تشریح ویژگی‌های یک مربی درجه یک شنا می‌پردازیم:

 1. تجربه

داشتن تجربه زیاد یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های یک مربی خوب است. بزرگسالان و کودکان برای یادگیری شنا به مجموعه‌ای از مهارت‌ها نیاز دارند. اما نحوه آموزش به کودکان با نحوه آموزش به بزرگسالان کاملاً با هم متفاوت است؛ بنابراین مربی شما باید در شنا، به‌خوبی آموزش دیده باشد.

برای یادگیری و آموزش شنا کرال پشت با مستر سوییمر کلیک کنید.

برخی از مربیان شنا تنها به کودکان آموزش می‌دهند و بعضی از مربیان فقط به بزرگسالان آموزش می‌دهند. ازاین‌رو، وقتی مربی شنا پیدا می‌کنید، حتماً تخصص و تجربه او (بزرگسالان یا کودکان) را بررسی کنید. انتخاب یک مربی با تجربه برای یادگیری شنا بسیار مهم است؛ زیرا شانس یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

 1. صلاحیت

حال نوبت آن است که به سراغ مهم‌ترین ویژگی یک مربی خوب؛ یعنی گواهینامه‌ها و صلاحیت‌های مربیگری شنا، برویم. اگر کسی یک مربی شنا به شما معرفی کرده است، پیش از هر چیز، به بررسی مدارک و گواهی‌های او بپردازید. اگر کسی شناگر خوبی است، به این معنا نیست که می‌تواند مربی خوبی هم باشد. مربی خوب، کسی است که دوره‌های لازم را گذرانده باشد و بهترین تکنیک‌های آموزش شنا را بداند. مربی خوب، باید اخلاق‌مدار و حرفه‌ای باشد.

 1. متمرکز

آموزش و یادگیری مهارت‌های شنا، نیازمند داشتن تمرکز بالا هم از سوی دانش‌آموزان و هم از سوی مربی است. شنا یک ورزش آبی است و تمام فعالیت‌ها و تمرینات آن در زیر آب انجام می‌شود؛ بنابراین لازم است مربیان تمرکز کافی بر آموزش داشته باشند. در این ورزش حتی یک سهل‌انگاری کوچک ممکن است منجر به یک اتفاق ناگوار شود. 

 1. دقت و نظارت

اغلب، بهترین مربیان شنا، بهترین ناظران شاگردان خود هستند. این موضوع، به افزایش مهارت شنای شناگران کمک می‌کند؛ به این دلیل که هرچه بیشتر به اشتباهاتشان پی ببرند، شانس بیشتری برای یادگیری هر چه بهتر شنا خواهند داشت. به همین خاطر، به نظر می‌رسد که داشتن مربی خصوصی شنا انتخاب بهتری است، اگر می‌خواهید فقط روی شما تمرکز کند.

برای یادگیری و آموزش شنا قورباغه با مستر سوییمر کلیک کنید.

 1. اعتمادبه‌نفس

اعتمادبه‌نفس کلید موفقیت است! بهترین مربیان شنا می‌دانند که چگونه نیازهای شاگردان خود را برآورده کنند و به آنها احساس اعتمادبه‌نفس بدهند.

 1. مشوق

یادگیری مهارت‌های جدید در هر زمینه‌ای کار بسیار دشواری است و نیاز به تشویق و دلگرمی دارد. یک مربی خوب باید همراه و مشوق شناگران تازه‌کار باشند.

 1. قابل اعتماد

هنگامی که به دنبال مربی هستید، قابلیت اعتماد بودن نیز یک ویژگی مهم است. اگر یک مربی وقت‌شناس نباشد و آن‌طور که شما می‌خواهید آموزش ندهد، اعتماد به او سخت می‌شود؛ بنابراین:

 • مربی شنا باید چند دقیقه قبل از شروع کلاس در دسترس باشد.
 • کلاس شنا را به‌موقع شروع و تمام کند.
 • در گوش‌دادن به سؤالات و پاسخ‌دادن به آنها کوشا باشد.
 • با بچه‌ها و همچنین با والدین آنها مسئولانه رفتار کند.

حالا که با ویژگی‌های یک مربی خوب، آشنا شدید؛ می‌توانید به‌راحتی بهترین مربی شنا آقا را انتخاب نمایید.

مربی شنا حرفه ای

شنا یک مهارت اساسی نجات‌بخش است که همه باید آن را بیاموزند. برای یادگیری مهارت‌های شنا به‌صورت کاملاً اصولی، لازم است تا زیر نظر یک مربی شنا حرفه‌ای و با صلاحیت آموزش ببینید.

کسی می‌تواند ادعا کند بهترین مربی شنا آقا است که مدارک و گواهی‌های لازم جهت مربیگری شنا را داشته باشد. بهترین مربی شنا شخصی است که در دوره‌های رسمی مربیگری شرکت نموده و با سربلندی و موفقیت آنها را پشت سر گذاشته است.

حامد پورفیض بهترین مربی شنا با تجربه ۱۶ساله

تا کنون با ویژگی‌های مهم بهترین مربی شنا، آشنا شدید. سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که به‌راستی چه کسی می‌تواند تمامی معیارهای گفته شده را داشته باشد؟ حامد پورفیض مربی شنا با تجربه ۱۶ساله، یکی از بهترین‌ها در حوزه آموزش شنا است. اگر به یادگیری شنا علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم در کلاس‌های خصوصی شنا حامد پورفیض شرکت نمایید و از یادگیری شنا نهایت لذت را ببرید.

سخن پایانی

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که مهم‌ترین ویژگی‌هایی را که باید در هنگام پیداکردن یک مربی شنا به دنبال آنها باشید، بشناسید. علاوه بر این، انتخاب یک مربی خوب گام مهمی برای یادگیری بهتر و آسان‌تر شنا است. در هنگام انتخاب دوره‌های مختلف شنا، کلاس‌های خصوصی شنا حامد پورفیض را فراموش نکنید.

سؤالات متداول درباره بهترین مربی شنا آقا

 • بهترین مربی شنا باید چگونه باشد؟

یک مربی شنا خوب، باید باتجربه و مشوق باشد.

 • آیا داشتن مدرک مربیگری برای مربی شنا ضروری است؟

بله. مربی شنا باید دوره‌های رسمی مربوط به مربیگری را طی کرده و مدرک لازم را دریافت نموده باشد.

 • آیا می‌توان بدون داشتن مربی، شنا را آموخت؟

خیر. شنا یک ورزش تکنیکی است و یادگیری آن بدون داشتن مربی خوب، می‌تواند خطرآفرین باشد.

 • کلاس خصوصی شنا بهتر است یا عمومی؟

در کلاس‌های خصوصی، تمام تمرکز مربی بر روی شما خواهد بود که نکته مثبتی است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای آموزش خصوصی شنا با مستر سوییمر تماس بگیرید تلفن : 09122275231

سایت‌های دیگر ما

334 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست